Pro ubytovatele > Služba profi FOTO

Služba profi FOTO

Služba PROFI FOTO ... nejen Vaši klienti, ale my všichni nakupujeme očima. Pokud bych mohl doporučit pouze jednu radu, bylo by to investovat co nejvíce energie do vzhledu prezentace svého objektu. Internetová prezentace objektu je Vaší hlavní marketingovou strategií. Kvalitní fotogalerie utváří první dojem, musí zaujmout. Na četné žádosti ubytovatelů zde přinášíme příkladové studie objektů PŘED a PO nafocení. Ze zkušeností Vás Ubytovatelů můžeme potvrdit, že po kvalitním nafocení objektu se zvýšila návštěvnost a tím i obsazenost daného objektu obvykle až o 30 až 50%.

Profesionálně fotografujeme HDR technologií nemovitosti - penziony, apartmány, hotely, rekreační domy, chaty, chalupy,... Spolupracujeme se zahraničními ubytovacími portály, našimi zákazníky jsou také realitní kanceláře.

Součástí našich služeb je služba PROFI FOTO (foto exteriéry, foto interiéry, foto okolí). Fotografie zhotovíme a předáme včetně autorských práv. Cena této služby je vždy individuální dohodou, cena je závislá především od polohy objektu (dojezdové vzdálenosti) a rozsahu fotogalerie (exteriéry, interiéry).

Kontaktujte nás prosím na emailu: info@cs-chalupy.cz

Orientační ceník profi FOTO: Interiéry samostatně do 2 hod. focení: 2500 Kč. Exteriéry samostatně do 2 hod. focení: 2500 Kč. Komplet interiéry a exteriéry do 3 hod. focení: 4000 Kč. Zpracování foto (technologie HDR): 1000 Kč. Dopravné cca 6 Kč / 1 km (výchozí bod obvykle město Vrchlabí).

 

ZDE jsou příkladové studie FOTO objektů "před" a "po" nafocení službou Profi FOTO:

 

Holiday cottages in Czech and Slovak Republic
Phone: +420 731 535 546, +420 604 430 150
e-mail: info@cs-chalupy.cz

created by SYMPACT

TipPobyt.cz

We recommend CS-CHALUPY, CS-UBYTOVÁNÍ, Rozcestník TIPPOBYT, Reality TIPPOBYT, Pronájem chaty a chalupy, Chaty a chalupy s bazénem, Silvestr chaty chalupy, Cottages and cabins for rent, Domki letniskowe wynajem, Ubytovanie chaty a chalupy, Rental cottages - CS Chalets and cottages, Prenájom chaty a chalupy - CS Chaty a chalupy, Wynajem domki - CS Domy wypoczynkowe, Accommodation in apartments CS-UBYTOVANI.cz, Ubytovanie v apartmánoch a penziónoch CS-UBYTOVANI.cz, Mieszkania apartamenty CS-UBYTOVANI.cz, Pronájem chaty a chalupy s bazénem CS-CHALUPY, Rent cottages and cottages with swimming pool CS-CHALUPY, Prenájom chaty a chalupy s bazénom CS-CHALUPY, Wynajem domów z basenem, Ubytování - Apartmány a penziony s bazénem, Ubytovanie - Apartmány a penzióny s bazénom, Noclegi - apartamenty i pensjonaty z basenem, Pronájem chaty a chalupy na SILVESTR, Rental of cottages on New Year's Eve, Prenájom chaty a chalupy na SILVESTER, Wynajem domków Sylwester, Ubytování na SILVESTR - apartmány a penziony, New Year's Eve Accommodation - Apartments and guesthouses, Ubytovanie na SILVESTER - apartmány, penzióny, Noclegi Sylwester - apartamenty i pensjonaty

Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK

Something to improve?

Write to administrators...